Sigorta Ürünleri | Erkyıl Sigorta | Sigorta Acentesi | Ankara Sigortacı

Sigorta Ürünleri

 • Özel Sağlık Sigortası

  Özel Sağlık Sigortası Nedir ?

   

  Sağlık sigortası, hastalık veya kaza sonucu tedavi gerektiren durumlarda kendi tercih edeceğiniz seçkin özel sağlık kurumlarında her türlü tanı ve tedavi işlemleriniz ile ilgili masrafları karşılayan size mali kaygılardan uzak bir şekilde hekim seçme özgürlüğü sunan bir sigorta çeşididir.

  Devamını Oku
 • Hayat Sigortası

  Hayat Sigortası Nedir ?

   

  Hayat Sigortası ile temel olarak ecelen veya kaza ile olması fark etmeksizin her türlü vefat durumunda önceden belirlenen sigorta bedelinin lehtara ödenmesini teminat altına alan bir sigortadır.Seçeceğiniz plana göre bir kaza yada hastalık sonucunda, tam ve kısmi olarak malul kalmanız durumunda da sizin veya sevdiklerinizin yaşam standartlarınızı koruyarak devam ettirmenizi sağlayan düşük maliyetli ve kapsamlı koruma sağlar.

  Devamını Oku
 • Doğum Sigortası

  Doğum Sigortası Nedir?

   

  Hamilelik başladıktan sonra düzenlenip anlaşmalı kurumlarda hemen kullanabileceğiniz İki Can Hamilelik Sigortası hastanelerin doğum paketlerinden daha kapsamlı ve uygun fiyatlarla doğumunuzu özel hastanelerde yapmanız için tasarlanmış bir sağlık sigortasıdır.

  Devamını Oku
 • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

   

  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SSK’lılar ve bakmakla yükümlü olduğu aile bireyleri için yapılan ve sigortalıların anlaşmalı özel hastanelerde göreceği yatarak veya ayakta tedaviler sonrasında kişiye yansıtılacak olan ilave ücretleri karşılayan sigorta türüdür.

  Devamını Oku
 • Geri Ödeyen Hayat Sigortası

  Geri Ödeyen Hayat Sigortası Nedir ?

   

  Klasik sigorta anlayışında önceden belirlenen süre ve teminatlar için pirim ödeyerek bir sigorta yaptırılır ve süre sonuna kadar risk gerçekleşir ise tazminat ödemesi yapılır, risk gerçekleşmez ise poliçe sona erer ve ödenen primer sigorta şirketinde kalır.

  Devamını Oku
 • Konut Sigortası

  Konut Sigortası Nedir?

   

  Konut Sigortası, evinizi veya belirli dönemlerde ikamet ettiğiniz yazlığınızı, deprem, sel, terör, yangın, hırsızlık, dahili su, fırtına gibi ana risklerin yanında birçok ek riske karşı güvence altına alan bir poliçe türüdür.

  Ayrıca eşya sigortası televizyon, buzdolabı, bulaşık, çamaşır ve kurutma makineleri, klima ve masaüstü bilgisayarlar vb. elektrikli ve elektronik cihazlarda oluşabilecek her türlü ani ve beklenmedik fiziksel hasarlar  (çarpma, düşme, kırılma gibi) ve arızalanmalarını da kapsamaktadır.

  Devamını Oku
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım